Natalia Filipp

 

Natalia Filipp i jest  absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie  (2oo7 r.)  Od 2000 roku  zdobywam wiedzę oraz doświadczenie zawodowe jako trenerka fitness. Lata praktyki pozwoliły mi opracować autorskie programy treningowe dla kobiet, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wytyczonych celów.

 

 

Basia_01

Basia Sawaniewska, jest dietetykiem z pasji, wykształcenia i powołania. Ukończyła studia magisterskie na kierunku dietetyka, obecnie jest  na doktoracie na tym samym kierunku na SGGW w Warszawie. Barbara specjalizuję się w diecie wspomagającej płodność. Praktykę dietetyczną związaną z prowadzeniem pacjentów wykonuje od ponad 6 lat. Aktualnie współpracuje z lekarzami prowadząc badanie naukowe oceniające wpływ autorskiej diety „propłodnościowej” na płodność kobiet i mężczyzn.

Fitexpression Team

Fitexpression Sasha Oshkin    Sasha Oshkin (Rosja)

Sasha może się pochwalić ponad 15-letnim doświadczeniem w branży fitness i dance. Międzynarodowy prezenter, choreograf, tancerz, aktor, model, stylista i twórca własnego stylu, który nazwał „Aero New Style”. Zwycięzca wielu konkursów fitness, m.in. „Rookie of Russia 2007″, „Mentos Dance”, „Fitness Professional 2008 Client’s Choice”. Członek słynnej grupy breakdancowej „Freez Out”. W swojej karierze występował już w Europie i Azji. Prowadzi programy telewizyjne poświęcone kulturze hip-hopu, organizuje bitwy breakdancowe i festiwale hiphopowe w Rosji.

 

Fitexpression Per Markussen  Per Markussen (Norwegia) 

Podczas 19. lat pracy jako profesjonalny prezenter fitness Per opracował unikalny sposób nauczania i połączył to ze swoim wrodzonym entuzjazmem, kreatywnością i radością. Na jego metodykę nauczania wpłynęło w dużej mierze skandynawskie pochodzenie, które wykorzystał tworząc własny, unikalny system szkoleń odnoszący sukces w całej Europie. Połączenie komunikacji, zabawy i wyzwań stało się jego znakiem towarowym, który stanowi fundament międzynarodowego sukcesu! Per specjalizuje się w street dance, jazz, house i sztukach walki. Może pochwalić się wykształceniem oraz licznymi kursami mistrzowskimi w tym zakresie. Pracuje jako Concept Manager dla światowej klasy Akademii Zdrowia, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie wszystkich systemów ćwiczeń grupowych. Oprócz tego Per jest także dyrektorem i specjalistą w Move On Fitness School w Rumunii.

 

 

Michael Dela Cruze / TIMA   Michael Dela Cruze

 

 Marta Tymoszewicz Bednarz / Body Art School Marta jest mgr wychowania fizycznego, od wielu lat pracuje w klubach fitness na terenie całej Polski, specjalizując się w roli managera i instruktora zajęć grupowych, nauczyciela tańca oraz trenera personalnego. Jest właścicielką i autorką koncepcji MARTA TYMOSZEWICZ – FITNESS STUDIO w Hotelu Radisson BLU. Ponadto jest szkoleniowcem i prezenterem fitness, wellness i health, związanym z prestiżową Szkołą Fitnessu Open Mind Health & Fitness Idea, a także współwłaścicielem polskiej szkoły bodyART Roberta SteinbacheraJest ogromną pasjonatką tańca, zdobywczynią klasy mistrzowskiej w tańcach latynoamerykańskich, tancerką musicalu West Side Story Operetki Szczecińskiej. Jako jedna z pierwszych instruktorów fitness w Polsce zaprezentowała hip hop i house w formie tanecznej na konwencji fitness. Jej motto: „kochać ludzi i żyć w zgodzie ze sobą  Marta Tymoszewicz-Bednarz  

Marta jest mgr. wychowania fizycznego. Od wielu lat pracuje w klubach fitness na terenie całej Polski specjalizując się w roli managera, instruktora zajęć grupowych, nauczyciela tańca oraz trenera personalnego. Jest właścicielką i autorką koncepcji MARTA TYMOSZEWICZ – FITNESS STUDIO w Hotelu Radisson BLU. Ponadto jest szkoleniowcem i prezenterem fitness, wellness i health związanym z prestiżową Szkołą Fitnessu Open Mind Health & Fitness Idea, a także współwłaścicielem polskiej szkoły bodyART Roberta Steinbachera. Marta to ogromna pasjonatka tańca, zdobywczyni klasy mistrzowskiej w tańcach latynoamerykańskich. Ponadto była jedną z tancerek w musicalu West Side Story Operetki Szczecińskiej. Jako jedna z pierwszych instruktorów fitness w Polsce zaprezentowała hip-hop i house w formie tanecznej na konwencji fitness.

Jej motto: „kochać ludzi i żyć w zgodzie ze sobą.”

 

Małgorzata Grzybowksa / Euro Fitness School  Gosia Grzybowska

Międzynarodowy prezenter i szkoleniowiec w Euro Fitness School. Finalistka New Face of Fitness Rimini Wellness w 2011 r. Fitness to nie tylko jej praca. To jej pasja, sposób na życie, styl. Swoją energią zaraża na zajęciach House Dance, Dance, Step, Functional Floor, Indoor Walking.

 

 

Darek Madej / Euro Fitness School  Darek Madej

Wieloletni trener personalny, instruktor oraz międzynarodowy prezenter fitness zapraszany na konwencje w Polsce i za granicą. Prezenter oraz szkoleniowiec w jednej z najlepszych szkół fitness w Polsce – Euro Fitness School. Współtwórca i organizator cyklicznych eventów fitness Fit Wanted. Zwycięzca konkursu FIT PREZENTER 2012. Finalista i reprezentant Polski w wielu zagranicznych konkursach NEW FACE OF FITNESS (Rimini, Neapol, Praga). Posiadacz prestiżowej licencji „A” EFS u Julio Papi, Prekursor formy PortDeBras na Śląsku. Uczestnik wielu szkoleń, warsztatów i konwencji w Polsce i Europie. Specjalista w takich formach jak: dance, step, PortDeBras, trening funkcjonalny, pilates i wielu innych.

Jego motto to : „tylko dance ma sens”.

 

  Natalia Filipp Natalia Filipp Absolwentka AWF w Warszawie. Przygodę z fitnessem rozpoczęła 15 lat temu. Wówczas już była pewna, że to będzie jej życiowa droga. Od tego czasu realizuje się jako trener fitness i rozwija swoje umiejętności podążając za potrzebami polskiego rynku fitness. Jest niezwykle wszechstronnym trenerem. Podstawowe wykształcenie w dziedzinie fitness zdobyła w Polsce, następnie naukę kontynuowała na terenie Włoch i Niemiec. Jest jednym z pierwszych licencjonowanych instruktorów programu Les Mills w Polsce BODYPUMP® i BODYBALANCE® ,Nike Trening Club oraz Antigraviti Fitness   Natalia Filipp

Absolwentka AWF w Warszawie. Przygodę z fitnessem rozpoczęła 15 lat temu. Już wtedy była pewna, że to będzie jej życiowa droga. Od tego czasu realizuje się jako trener fitness i rozwija swoje umiejętności podążając za potrzebami polskiego rynku fitness. Jest niezwykle wszechstronnym trenerem. Podstawowe wykształcenie w dziedzinie fitness zdobyła w Polsce, następnie naukę kontynuowała we Włoszech i w Niemieczech. Jest jednym z pierwszych licencjonowanych instruktorów programu Les Mills w Polsce BODYPUMP® i BODYBALANCE® CXWORX® oraz Antigraviti Fitness.

 

556514_3653209496404_546428908_nAneta Ostrówka

INTERNATIONAL PRESENTER FITNESS,  Master Trener Fitness University,  Szkoleniowiec i Prezenter Fitness Reebok University Poland (2006-2015), Instruktor Rekreacji Ruchowej, Instruktor Kettlebell, Laureatka II. miejsca w TOP POLISH PRESENTER 2012, zwyciężczyni dwóch Maratonów Fitness – Reebok, Adidas, uczestniczka licznych konwencji, szkoleń i warsztatów fitness oraz tańca w kraju i za granicą. Zapraszana jako prezenter na największe konwencje fitness w kraju i za granicą m.in.:

 • DaysForFit – Nepol -Włochy,
 • PomiIN FITNESS- Włochy,
 • EruptionFitness – Nepol- Włochy ,
 • iMOVE  – Macerata – Włochy,
 • Get Up –  Montpelier – Francja,
 • Eu4ya – 2009-2015.