Cena treningu personalnego w Warszawie

Cena treningu personalnego – indywidualnego jest różna na terenie Warszawy i zależy od wielu czynników. Trzeba uwzględnić ilość planowanych spotkań, zakres współpracy: porady dietetyczne, ustalenie posiłków, rodzajów treningów. Ponadto na cenę wpływa także miejsce, w których będą odbywały się wspólne treningi klienta i trenera osobistego.

Możliwych jest kilka opcji – od treningów na dowolnie wybranej siłowni lub klubie fitness, przez trening w domu klienta z wykorzystaniem różnego sprzętu oraz treningi na świeżym powietrzu. Każdą opcję można dostosować do klienta oraz warunków, tak samo, jak czas i długość trwania spotkania. Zazwyczaj wynosi ono godzinę, podczas której sprawdzana jest technika wykonywania ćwiczeń i postępy.

W związku z tym ceny treningu osobistego i indywidualnego z trenerem personalnym ustalane są indywidualnie po uprzednim kontakcie i konsultacjach.

Cennik za usługi trenera personalnego

 Indywidualny trening z klientem  150 zł
 Pakiet 8 treningów indywidualnych w miesiącu  1040zł
(130 zł za trening)
 Pakiet 12 treningów indywidualnych w miesiącu  1440 zł
(120 zł za trening)
Pakiet  Workout  Room  trening grupowy.Trening indywidualny dla 2/ 3 os 200 zł
(trening dla 3 os.)160 zł(trening dla 2 os)
Trening z dojazdem do klienta na terenie Warszawy  + 35% ceny za dojazd
Trening z dojazdem do klienta poza teren Warszawy koszt od  250 / 300 zł cena uzależniona jest od odległości od Warszawy oraz czasu dojazdu.

 

  Oferta Studia Body Mental 

 • Zajęcia grupowe
 • Zajęcia indywidualne
 • Zajęcia dla kobiet w ciąży
 • Zdrowy Kręgosłup
 • Stretching (Yoga Flow)
 • Korektywa dla dzieci i młodzieży.

Treningi korporacyjne w celu ustalenia cennika skontaktuj się ze mną : n.filipp.trening@wp.pl

ZDROWA PRZERWA W PRACY

Krótki ale skuteczny trening zdrowego kręgosłupa metodą Pilatesa bez odchodzenia od biurka.
Trening trwa od 30/  45min. Przeprowadzimy go  w siedzibie Państwa firmy. Państwa pracownicy otrzymują w cenie spotkania treningowego prezentację z ćwiczeniami i dokładnym opisem ich wykonania oraz sprzęt do ćwiczeń pilatesa przy biurku.
Zdrowa przerwa w pracy to propozycja jednorazowego treningu lub regularnego treningu w Państwa firmie.

 

KUPON PODARUNKOWY! ŚWIETNY POMYSŁ NA PREZENT

Kupon podarunkowy uprawniający do indywidualnych treningów lub treningów w grupie mogą Państwo zastosować jako prezent dla swoich bliskich lub pracowników Państwa firmy z okazji urodzin, Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy lub uroczystości firmowych. Mogą Państwo wykorzystać KUPON PODARUNKOWY jako alternatywę dla firmowych gadżetów i podarunków wręczanych na korporacyjnych imprezach i spotkaniach integracyjnych. Zachęcamy do wykorzystania kuponów podarunkowych Personal Pilates Studio jako element systemu premiowego.

 

TRENINGI PODCZAS WYJAZDU INTEGRACYJNEGO, SZKOLENIOWEGO

Organizując wyjazd integracyjny lub szkoleniowy namawiamy do zadbania o formę fizyczną Państwa pracowników. Mamy możliwość zaoferować Państwu najlepszych trenerów z najlepszych, którzy zmotywują Państwa zespół podczas wyjazdów szkoleniowych i zadbają o aktywny wypoczynek podczas wyjazdów integracyjnych.

informacje : http://nataliafilipp.pl/projekt-fit-expression/

 

Cena kursów i szkoleń dla trenerów oraz konwencji fitness 

Jeśli szukasz eksperta i osoby, która poprowadzi kursy i szkolenia dla trenerów fitness z zakresu różnych zajęć lub ułoży własne zestawy ćwiczeń i programy treningowe – zapraszam do kontaktu. Cenę za tę usługę omówimy indywidualnie, w zależności od skali przedsięwzięcia, warunków jego organizacji, terminów, wsparcia technicznego i liczby zainteresowanych osób. Moje wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konwencji fitness i warsztatów dla instruktorów z pewnością pomoże stworzyć coś niezwykłego i niespotykanego.

 

REGULAMIN TRENINGÓW PERSONALNYCH

 1. Klient rozpoczynając współpracę, zobowiązany jest przejść badania okresowe, skonsultować się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu i posiadać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia aktywności fizycznej.
 2. Jeśli takowych badań czy konsultacji lekarskiej klient nie wykona, bierze na siebie odpowiedzialność w razie ewentualnych powikłań zdrowotnych.
 3. Klient jest zobowiązany do poinformowania trenera personalnego o wszelkich dolegliwościach zdrowotnych, celem dopasowania rodzaju ćwiczeń oraz ich intensywności do stanu zdrowia ćwiczącego.
 4. Klient powinien jasno określić cel swoich ćwiczeń i słuchać się rad trenera, gdyż jedynie kompleksowe podejście do ćwiczeń, diety i suplementacji jest gwarantem poprawy sylwetki, tudzież innych cech, które klient ma zamiar poprawić.
 5. Jeżeli celem klienta jest poprawa składu ciała czy osiągnięcie specyficznych cech treningowych (np. poprawa siły, wytrzymałości, zmniejszenie tłuszczowej masy ciała itp.) niezbędna może okazać się konsultacja dietetyczna oraz zastosowanie określonej diety. Tylko prawidłowe połączenie diety oraz aktywności fizycznej przybliża klienta do osiągnięcia postawionego sobie celu. Dieta decyduje aż w 70-80% o sukcesie treningowym.
 6. Klient powinien zjawiać się punktualnie na umówionych zajęciach (treningu personalnym). Zalecane jest by pojawiał się 15 min wcześniej celem przygotowania się do treningu i rozgrzania na urządzeniach aerobowych lub w inny sposób.
 7. Klient rozgrzewa się we własnym zakresie. Na życzenie klienta istnieje możliwość przeprowadzenia rozgrzewki z trenerem personalnym w ramach czasu trwania treningu personalnego.
 8. Trening personalny z trenerem trwa 60min.
 9. Jeżeli trening rozpocznie się z opóźnieniem z winy klienta trening nie zostanie wydłużony o czas niepunktualności.
 10. Grafik treningów personalnych zostaje ułożony w porozumieniu z klientem na „stałe” (z góry umówione dni tygodnia i godziny) do póki nie zostanie zmieniony przez klienta lub trenera w ramach innych wolnych terminów.
 11. Jeżeli klient nie ma ustalonych „stałych” terminów treningów – terminy spotkań ustalane są z miesięcznym wyprzedzeniem lub w inny ustalony sposób.
 12. Trening wykupiony w ramach „pakietu” należy odwołać lub zmieniać jego termin przynajmniej na 24 godziny przed planowanym terminem treningu, inaczej trening zaliczony jest jako odbyty, chyba że trener zadecyduje inaczej.
 13. W przypadku rezerwacji terminu treningu poza „pakietem” (np. płatnego każdorazowo za trening), jeśli zostanie odwołany w dniu umówionego terminu treningu obowiązuje opłata 40zł . Jest to koszt „bycia trenera do dyspozycji klienta” oraz czasu poświęconego na rozpisanie treningu. Niestety często jest za późno na jakiekolwiek zmiany w grafiku i trener ma „okienko” w planie. Jeżeli treningi są umawiane poza „pakietem” obowiązuje opłata „z góry” przy rezerwacji terminu.
 14. Przy wielokrotnie powtarzających się sytuacjach odwoływania umówionego terminu treningu (np. odwołanie w dniu planowanego treningu) trener personalny może poprosić o płatność „z góry”, która w razie odwołania treningu na krócej niż 12h przed planowanym treningiem przepada. Może także zerwać współpracę z klientem, w szczególności nie rezerwować „z góry” dla niego terminów.
 15. Podczas ćwiczeń obowiązuje strój sportowy. Klient powinien posiadać również wodę mineralną, aby uzupełniać utracone płyny podczas treningu.
 16. Wskazane jest aby klient przyszedł na trening po wcześniejszym spożytym posiłku wg zaleceń trenera czy dietetyka.
 17. W przypadku wahań poziomu cukru we krwi (cukrzyca, zaburzenia gospodarki cukrowej/insulinowej) bądź omdleń zaleca się aby na trening zabierany był ze sobą glukometr oraz słodkie przekąski (daktyle, żele dla cukrzyków, cukierki z dekstrozą).
 18. W przypadku ujawnienia się nietypowych dolegliwości klienta podczas treningu może on zostać poproszony o dodatkową konsultację lekarską. W szczególnych przypadkach treningi mogą zostać zawieszone do czasu postawienia przez lekarza diagnozy.
 19. Klienta obowiązuje regulamin siłowni/fitness clubu, w której/ym odbywają się zajęcia oraz niepisane zasady kultury.
 20. Opłaty za trening powinny być uiszczane z góry nie później niż w dniu rozpoczęcia pierwszego treningu.
 21. Trener może odwołać trening, gdy nie odnotował zaksięgowania płatności za umówiony trening.
 22. Płatność za treningi jest dokonywana przelewem. Jeśli opłata zostanie wykonana przelewem, należy tak planować przelew żeby wpłata została zaksięgowana na koncie odbiorcy na co najmniej jeden dzień przed odbyciem się treningu.
 23. Zwrot za nie wykorzystany „pakiet treningowy” jest możliwy z zastrzeżeniem punktu 12 niniejszego regulaminu po przedłożeniu zaświadczenia lekarskiego o niemożliwości dalszej kontynuacji treningów, jak również w każdej szczególnej sytuacji, która zostanie rozpatrzona indywidualnie. W takiej sytuacji proszę o kontakt.