Konsultacje z trenerem personalnym

Przed rozpoczęciem  współpracy proponuję Ci konsultacje. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, ponieważ musimy się poznać i obdarzyć zaufaniem, aby móc ze sobą pracować.  Podczas pierwszej rozmowy ustalimy wspólny cel i metody, które pomogą go osiągnąć. Zależy mi na twoich efektach, zadowoleniu i przede wszystkim dobrym samopoczuciu. Ja mogę Ci obiecać, że stworzę dla Ciebie ciekawe programy treningowe, a Ty mi obiecaj, że dołożysz wszelkich starań, abyśmy mogły wspólnie je realizować.

Natalia Filipp Trening personalny

 Decydując się na treningi osobiste ze mną mam nadzieję,   że jesteś zdeterminowana i przekonana o słuszności   swojego celu oraz poprawy kondycji fizycznej, zdrowia i   sylwetki. Stworzę dla Ciebie plan treningowy   dostosowany  do Twoich potrzeb i możliwości z   uwzględnieniem wszystkich ograniczeń zdrowotnych.   Zrobię wszytko, aby Ci pomóc, jednak musimy działać  wspólnie i systematycznie. Na samym początku przeanalizujemy twój jadłospis nawyki i krok po kroku przystąpimy do zmian. Pamiętaj nie od razu Rzym zbudowano. Na pierwszym spotkaniu ustalimy wstępne, mierzalne cele oraz dobierzmy metody, które pomogą nam je osiągnąć. Ze swojej strony oferuję Ci pełną uwagę i skupienie tylko na Twojej osobie. Nie będziesz kolejnym, anonimowym klientem siłowni i sali fitness.         Będę do Twojej dyspozycji i rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości dotyczącej diety czy treningu.

Jak wyglądają konsultacje z trenerem personalnym?

Konsultacje przed rozpoczęciem współpracy i treningów personalnych wyglądają podobnie. Spotykamy się w ustalonym miejscu, w którym można swobodnie porozmawiać na 30 min do 1 godziny.

Podczas spotkania  zapytam  Cię o wszystkie detale mogące mieć jakikolwiek wpływ na dalszą współpracę, w szczególności na bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń. Możesz więc spodziewać się pytań o dotychczasowy sposób odżywiania, doświadczenie treningowe, przebyte urazy, problemy zdrowotne, wiek, wzrost, wagę, pracę zawodową, obawy czy nadzieje.

w trakcie spotkania , chce poznać twój cel treningowy, to pozwoli mi  dobrać odpowiednią metodę treningową. Twój cel będzie zawsze głównym punktem odniesienia w treningach.Moim zadaniem  jest oprawić to  w ramy czyli stworzyć koncepcję treningowo-regeneracyjną służącą jego realizacji.
Jeżeli cel jest długoterminowy, zostanie on podzielony na kilka krótszych okresów, które będą realizowane etapami.

W trakcie konsultacji przede wszystkim poznajemy się i przedstawiamy swoje oczekiwania. Muszę poznać wszystkie Twoje dotychczasowe nawyki, kontakt ze sportem i fitnessem oraz ewentualne próby osiągnięcia celu. Potrzebna mi będzie wiedza na temat Twoich dolegliwości zdrowotnych, jeśli takie występują.  Bez tych wiadomości nie jestem w stanie opracować dobrego i skutecznego planu treningowego.

Konsultacje to także czas na przeanalizowanie diety i nawyków żywieniowych oraz określenie realnych celów, do których chcesz dojść w określonym czasie. Nieważne jest to, ile chcesz schudnąć, czy przytyć – każda osoba może zmienić swój wygląd i swoje życie. Ja jestem po to, aby Ci to ułatwić i udzielić wsparcia w trakcie przemiany.