Treningi nad Wisłą  zaczynamy nowy sezon.

Nasza przygoda treningów outdorowy rozpoczęła się w roku 2012 r. od tego czasu co roku spotykamy się na wspólnych treningach nad Wisłą. W nachodzącym sezonie mam ogromną przyjemność  zaprosić Was na  nadwiślańskie treningi w nowej odsłonie. W  ubiegłym roku poszliśmy o krok dalej  postanowiliśmy  popłynąć  z prądem rzeki, nasze fit spotkania przeniosły się  na pokład iBarki.  W tym roku spotykamy się  na skarpie w Mami Wars.

KIKbarka-74

Czerwiec to najlepszy moment, aby zacząć treningi na świeżym powietrzu ,wyjść z domu i przenieść się na słońce. Trening outdoorowy to świetny sposób aby wykorzystać w pełni lato zarazem poprawić kondycję, wzmocnisz mięśnie, stawy i więzadła, a dodatkowo taki rodzaj wysiłku przyspiesza metabolizm (innymi słowy ‒ przyspieszysz spalanie tkanki tłuszczowej).

 

Opis treningu :

Trening Move ON składa z dwóch 30 minutowych sesji treningowych. W trakcie których twój organizm dostanie dokładnie to czego potrzebuje, treningu wzmacniającego oraz treningu przywracającego równowagę mięśniową.

W trakcie pierwszych 30 minut treningu z koncentrujesz się na pracy pracy mięśni brzucha oraz mm.pośladków i pleców. Trening jest tak zaplanowany aby mogły w nim wziąć udział osoby początkujący jak i zaawansowane. Każdy dostosowuje swój poziom do własnych możliwości. Jeżeli szukasz treningu, który zmobilizuje Cię do poprawy kondycji, a jednocześnie wzmocni i ujęrdni mięśnie nóg i pośladków, to to jest idealna forma dla Ciebie.

Na drugą część zajęć składa się trening Body  Mental. Ta forma treningu, przywraca równowagę psycho fizyczną ciała. Na trening składają się elementy pozornie różnych dyscyplin ,Yogi,pilatesu oraz stretchingu. Wszystko po to, by uzyskać oczekiwany efekt: zwiększyć siłę mięśni i ich elastyczność, a jednocześnie pozbyć się codziennych stresów.

 

Harmonogram 
Tego lata zapraszamy na regularne treningi w każdą sobotę.
Start godzina 9.00
Cennik:

Jednorazowy bilet 30 zł

Karnet miesięczny :

2x Treningi ; 50 zł

3x Treningi : 60 zł

4x Treningi : 70 zł

 

* w razie brzydkiej pogody trening możesz wykorzystać w innym terminie lub zostać w domu i zrobić z nami trening Live na Facebooku.

Zapisy na trening startują w piątek o godz.11.00

Zasady uczestnictwa :
w piątek o godzinie 11.00 na stronie wydarzenia będzie dostępny formularz zgłoszeń.
Zgłoszeń przyjmujemy wg. kolejności w jakiej do nas napływają.
Po wysłaniu zgłoszenia uczestnicy otrzymają informacje o płatnościach oraz czas 24h na dokonanie opłaty Zapisy na trening startują w czwartek o godzinie 11.00

Partnerzy:

Miami Wars

Treningi nad Wisłą  sezon wiosna /lato 2017-2018


Natalia Filipp_RIVERBEAT

Radek Paczuski trening

 

 

Trening  Natalia Filipp

 

ARCHIWUM

Fotorelacja sezon 2017  /  RIVER BEAT   

Fot relacja sezon 2015/2016r.

 

Foto relacja sezon 2012/2014r.