Natalia Filipp

 

Natalia Filipp .Absolwentka AWF w Warszawie. Przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2000 r. Już wtedy była pewna, że to będzie jej życiowa droga. Od tego czasu realizuje się jako trener fitness i trener personalny,  rozwija swoje umiejętności podążając za potrzebami polskiego rynku fitness. Podstawowe wykształcenie w dziedzinie fitness zdobyła w Polsce, następnie naukę kontynuowała we Włoszech i w Niemieczech. Jest jednym z pierwszych licencjonowanych instruktorów programu Les Mills w Polsce BODYPUMP® i BODYBALANCE® CXWORX® oraz Antigraviti Fitness.

 

 

Basia_01

Basia Sawaniewska, jest dietetykiem z pasji, wykształcenia i powołania. Ukończyła studia magisterskie na kierunku dietetyka, obecnie jest  na doktoracie na tym samym kierunku na SGGW w Warszawie. Barbara specjalizuję się w diecie wspomagającej płodność. Praktykę dietetyczną związaną z prowadzeniem pacjentów wykonuje od ponad 6 lat. Aktualnie współpracuje z lekarzami prowadząc badanie naukowe oceniające wpływ autorskiej diety „propłodnościowej” na płodność kobiet i mężczyzn.

Fitexpression Team

Fitexpression Sasha Oshkin    Sasha Oshkin (Rosja)

Sasha może się pochwalić ponad 15-letnim doświadczeniem w branży fitness i dance. Międzynarodowy prezenter, choreograf, tancerz, aktor, model, stylista i twórca własnego stylu, który nazwał „Aero New Style”. Zwycięzca wielu konkursów fitness, m.in. „Rookie of Russia 2007″, „Mentos Dance”, „Fitness Professional 2008 Client’s Choice”. Członek słynnej grupy breakdancowej „Freez Out”. W swojej karierze występował już w Europie i Azji. Prowadzi programy telewizyjne poświęcone kulturze hip-hopu, organizuje bitwy breakdancowe i festiwale hiphopowe w Rosji.

 

Fitexpression Per Markussen  Per Markussen (Norwegia) 

Podczas 19. lat pracy jako profesjonalny prezenter fitness Per opracował unikalny sposób nauczania i połączył to ze swoim wrodzonym entuzjazmem, kreatywnością i radością. Na jego metodykę nauczania wpłynęło w dużej mierze skandynawskie pochodzenie, które wykorzystał tworząc własny, unikalny system szkoleń odnoszący sukces w całej Europie. Połączenie komunikacji, zabawy i wyzwań stało się jego znakiem towarowym, który stanowi fundament międzynarodowego sukcesu! Per specjalizuje się w street dance, jazz, house i sztukach walki. Może pochwalić się wykształceniem oraz licznymi kursami mistrzowskimi w tym zakresie. Pracuje jako Concept Manager dla światowej klasy Akademii Zdrowia, gdzie jest odpowiedzialny za rozwój i wdrażanie wszystkich systemów ćwiczeń grupowych. Oprócz tego Per jest także dyrektorem i specjalistą w Move On Fitness School w Rumunii.

 

 

Michael Dela Cruze / TIMA   Michael Dela Cruze