IMPREZY INTEGRACYJNE ZACIEŚNIAJĄ WIĘZI I UMACNIAJĄ ZESPOŁY

      o nas  :

Fitness Promotion jesteśmy małą   agencją eventowaspecjalizujemy się w organizacji wydarzeń sportowych & fitness promujących zdrowy styl życia. Wydarzania które organizujemy są  szyte na miarę Twoich potrzeb. Dbając o każdy detal i wykorzystując nasze doświadczenie, tworzymy niepowtarzalną atmosferę, zapewniając komfort i spokój oraz niezapomniane wrażenia. Nie powielamy schematów – każdy organizowany przez naszą event jest unikatowy i odzwierciedlający wizję klienta. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne umożliwiające realizację wszystkich założeń, nawet tych najbardziej wymagających.

Impreza integracyjna to idealne połączenie rozrywki i biznesu, która jednocześnie scala i łączy pracujących ze sobą ludzi. Wiemy, jak trudno jest zbudować zgrany, zmotywowany, współpracujący ze sobą zespół. Organizowane przez nas wydarzenia integracyjne budują poczucie jedności z firmą, usprawniają komunikację, zwiększają motywację, a w efekcie budują zgrany, kreatywny, zdolny do efektywnej i satysfakcjonującej pracy zespół. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i doświadczenia, których wspomnienia połączą Państwa na długo!

 

 team biulding

 

 

Oferta :

Obsługujemy imprezy firmowe, integracyjne oraz konferencje, zarówno w Warszawie, jak i na terenie całej Polski.Specjalizujemy się w eventach łączących w sobie elementy sportu i rekreacji.

1. Nasza działalność obejmuje kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych. Możemy zająć się wszystkim od A do Z, czyli nie tylko zajęciami team-buildingowymi, ale i transportem, hotelem, czy gastronomią.

2. Gdy potrzeba czegoś więcej niż team-building proponujemy spotkania integracyjne w formie spersonalizowanych warsztatów i szkoleń.

3. Tworzymy projekty, które dostarczają uczestnikom świetnej zabawy. Dbamy również o to, by posiadały one wartość dodaną, czyli możliwość rozwoju dla zespołów.

 

Tworzymy projekty, które dostarczają uczestnikom świetnej zabawy. Dbamy również o to, by posiadały one wartość dodaną, czyli możliwość rozwoju dla zespołów.

 • Team building po przez sport.
 • Warsztaty Kulinarne (nauka zdrowego gotowania )
 • Warsztaty Fitness
 • Warsztaty Strzeleckie
 • Spotkania dedykowane Kobietą
 • Spotkania dedykowane tylko Paną
 • Projekt Zdrowie Warsztat promujący zdrowy styl życia.

 

Projekt Fitexpression

Fitexpression to nowatorski projekt oparty na kompleksowej organizacji eventów o tematyce fitness. Wspierający rozwój zawodowy trenerów fitness, a zarazem propagujący zamiłowanie do aktywnego stylu życia.

Nasza działalność powstała w wyniku wieloletniego doświadczenia, ogromnej pasji i miłości do szeroko pojętego pojęcia fitness. Wciąż się rozwijamy, by dzielić się naszym doświadczaniem.

Od 2009 r. współpracujemy ze znakomitymi autorytetami, szkoleniowcami czołowych polskich i europejskich szkół fitness: Euro Fitness School, Tribal Fitness School, Reebok University Poland, Les Mill, Body Art.

Nasze spotkania  odbywają kilka razy w  roku. Oferujemy niezwykle różnorodny program eventów oraz szkoleń uzupełniających i specjalistycznych w takich dziedzinach jak: treningi wzmacniające, dance aerobik, step, body & mind, relaksacja. Program naszych eventów tworzony jest na podstawie nowych trendów napływających do branży fitness.

 

Człowiek żyje w pełni tylko wtedy, gdy ma pasję

Jesteśmy grupą pasjonatów posiadających doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje zdobyte podczas wielu lat pracy i szkoleń.

Możecie się z nami spotkać podczas wydarzeń, które organizujemy na terenie całej Polski:

 • Fitexpression – Konwencja Fitness
 • Fitexpression – Workshops Day
 • Maratony Fitness
 • Open Fit Day
 • Fit Camp
 • Finess Nad Wisłą – Lato w Mieście

 

Fitexpression eventy 2012/2015

Pasja łączy ludzi