Na czym polega trening grupowy fitness?

Treningi grupowe to zajęcia, z których najczęściej korzystamy w klubach fitness. Bardzo często kojarzone są aerobikiem dla pań. Gdy panowie słyszą o grupowym fitnessie wielu wyobraża sobie stadko kobiet w lamparcich strojach.  Wówczas dochodzą do wniosku, że to nie dla nich. Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach istnieje bardzo bogaty wybór zajęć, zarówno dla Pań, jak i Panów. Kluby fitness prześcigają się w oferowaniu coraz to nowszych i ciekawszych zajęć, które będą odpowiednie dla obu płci.

Natalai Filipp /trenig /event

 Dla mnie fitness to filozofia. To   styl życia przejawiający się   troską o własne szeroko   pojmowane zdrowie   i sprawność fizyczną. Być fit to   coś więcej niż być aktywnym,   to  dbałość o rozwój własnego   potencjału zarówno fizycznego,   intelektualnego,   emocjonalnego, jak i   społecznego. Nadrzędnym   celem aktywności fitness jest „czuć się dobrze z samym sobą”. Polecam wszelkie rodzaje treningów wykonywanych grupowo. Są one niezwykle żywiołowe i motywujące, integrują ludzi kształtują odpowiednie zachowania społeczne.

Zalety treningu grupowego

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z grupowych treningów fitness  – sprawdź jego zalety:

  • możesz poznać fantastycznych ludzi,  którzy dadzą Ci dużą dawkę motywacji,
  • otrzymasz  wsparcie od trenera i innych uczestników,
  • bogaty wybór zajęć fitness sprawi, że będziesz mogła dobrać różnorodne formy ruchu (np. Spinning, Body Pump, Pilates),  które wszechstronnie rozwiną potencjał organizmu,
  • poprawisz kondycję, sprawność fizyczną i ogólny stan zdrowia.
Serdecznie zapraszam Cię do wspólnego treningu, możemy się spotkać na treningu grupowym

Zapraszam do zapoznania się z treningami fitness grupowymi, które prowadzę na terenie różnych klubów fitness w Warszawie i nie tylko. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o danym treningu i możliwości uczęszczania na niego. Możemy też stworzyć nową grupę z treningiem, na którym najbardziej Ci zależy.

Serdecznie zapraszam do klubu Holmes Place Poland oraz do mojego Studia Workout Room.