Skopromitujemy Chłoniaka

12963527_10154908703510620_3716685076056547656_n

Wiem, nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim potrzebującym, lecz siedząc biernie i nic nie robiąc, też nic nie zdziałamy.

Mamy wybór: możemy się stać osobami, które dają szansę wierzyć innym, że przyjdzie lepsze jutro lub siedzieć z założonymi rękoma.

Nasz pierwszy Charytatywny Maraton Fitness zorganizowany dla Kasi odbył się 17 kwietnia. Spotkaliśmy  się w EXPO XXI w Warszawie. Aktywnie spędziliśmy sobotę.

Na pierwszym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom, którzy pokazali, że warto pomagać, oraz że los innych ludzi nie jest im obojętny. Dziękujemy za wszelkie dary od  naszych sponsorów. Dziękujemy również  EXXPO XXI za gościnę. Jesteśmy szczęśliwi, że każdy z Was wykazał się tak ogromnym zaangażowaniem! To dzięki Wam udało się zebrać choć małą część pieniędzy na leczenie naszej koleżanki.

Nie warto być biernym wobec osób potrzebujących, nie warto siedzieć bezczynie i czekać, bo życie jest zbyt krótkie. To spotkanie pokazało, że są obok nas osoby, które potrzebują wparcia i osoby mające wielkie serca, które to wsparcie potrafią dać!  ;)

Zapraszamy na fotorelację z naszego spotkania.