Reebok Fitness Camp 2015 r.

Reebok Fitness Camp

W okamgnieniu przeminęła II. edycja Reebok Fitness Camp. Energia tego dnia na długo pozostanie w mojej pamięci. Wydarzenie wyjątkowe, dzięki ludziom, którzy tu przybyli. Rzadko się spotyka tylu miłośników sportu w jednym miejscu. Jest mi bardzo miło, że po raz drugi mogłam być częścią tego fantastycznego wydarzenia. W tym roku przygotowano jeszcze więcej intensywnych i różnorodnych treningów, wśród których każdy odnalazł coś dla siebie. Niezawodny  duet, który poprowadził  imprezę – Kasia Bigos i Marcin Prokop wprowadził uczestników w świetny nastrój.

Ten dzień był okazją, by opuścić ściany klubów fitness i spotkać na wspólnym treningu w plenerze. Mimo że wydarzenie odbyło się w mieście to otocznie przyrody sprawiło, że na moment zapomnieliśmy o tym, że jesteśmy w Warszawie. Poczuliśmy się jak na prawdziwym sportowym obozie.

Atmosferę naszego spotkania najlepiej oddają zdjęcia. Popatrzcie na te uśmiechnięte twarze. Wniosek jest jeden – ruch to nie tylko zdrowie, ale i szczęście! Treningi grupowe w magiczny sposób jednoczą ludzi. Okazuje się, że wspólnie możemy więcej. Bardzo Wam dziękuję, że tłumnie przybyliście na lekcję BODYPUMP®. Zabrakło nam tchu w piersiach, gdy zboczyliśmy salę wypełnioną po brzegi.

 

Bardzo dziękuję organizatorom za trud i wysiłek włożony w organizację Fitness Camp, wszystkim uczestnikom za wolę walki i super energię!  

Kik Fit Barowi za wsparcie energetyczne, a  trenerom za świetną pracę. 

Całusy i uściski dla mojego Teamu Les Mills Nordic AB Poland Paulina i Magdzia jesteście niezastąpione :)

Nati

Galeria zdjęć

Kilka zdjęć które powiedzą wiecęj niż słowa :)

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie   https://www.facebook.com/ReebokPoland?fref=ts