Na czym polega
trening grupowy fitness

Treningi grupowe, to jedne z najczęstszych zajęć z jakich korzystamy klubach fitness,bardzo często kojarzone są  aerobikiem   dla Pań. Gdy Panowie  słyszą o grupowym fitnessie, wielu wyobraża to sobie stadko  kobiet w lamparcich strojach finalnie   dochodzą do wniosku, że to nie dla nich –  Nic bardziej mylnego !  W dzisiejszych czasach istniej  bardzo bogaty wybór zajęć, zarówno dla pań jak i panów. Kluby fitness prześcigają się w oferowaniu coraz nowszych i ciekawszych zajęć.

Provided Physiotherapies

Zalety
treningu
grupowego

Dla mnie fitness to filozofia. To styl życia przejawiający się troską o własne szeroko pojmowane zdrowie i sprawność fizyczną. Być fit to coś więcej niż być aktywnym to dbałość o rozwój  własnego potencjału, zarówno fizycznego, intelektualnego, emocjonalnego i społecznego.Nadrzędnym celem aktywności fitness jest „czuć się dobrze z samym sobą”.   Polecam wszelkie rodzaje treningów wykonywanych grupowo. Są one niezwykle żywiołowe i motywujące, integrują ludzi kształtują odpowiednie zachowania społeczne.

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z grupowych treningów fitness  – sprawdź jego zalety:

– możesz poznać fantastycznych ludzi  ktorzy dadzą Ci duża dawka motywacji.

 – otrzymasz  wsparcie od trenera i innych uczestników

– bogaty wybór zajęć fitness sprawi że będziesz mogła dobrać rożnorodne formy ruchu  (np Spinning BodyPump Pilates )  kótre wszechstronie rozwiną potęcjał  organizmu.

– poprawisz kondycje i sprawność fizyczną  i ogólny stan zdrowia.

Serdecznie zapraszam Cię do wspólnego treningu, możemy się spotkać na treningu grupowym

Zapraszam do zapoznania się z treningami fitness grupowymi, które prowadzę na terenie różnych klubów fitness w Warszawie i nie tylko. Skontaktuj się ze mną, aby dowiedzieć się więcej o danym treningu i możliwości uczęszczania na niego. Możemy też stworzyć nową grupę z treningiem, na którym najbardziej Ci zależy.

Skontaktuj się ze mną, aby ustalić, czego oczekujesz po współpracy i jak ją sobie wyobrażasz.© Nataliafilipp.pl. All rights reserved. Powered by Asearch.